Seçtiğim ürünü kredi kartımla alabilir miyim?

Alabilirsiniz, POS sistemiyle online alışveriş yapma imkanı doğacak.

Banka Havalesi mümkün mü?

Evet mümkün.

Sipariş verilirken dikkat edilecek hususlar nelerdir?

Satın aldığınız ürünleri en hızlı ve güvenilir şekilde size ulaştırabilmemiz için dikkat etmeniz gereken konular şöyle sıralanıyor:
Fatura adresi ve teslimat bilgileri
Fatura ve teslim adresiniz açık, eksiksiz ve yeterli olarak yazınız. Ürününüz bize ilettiğiniz adrese teslim edilecektir. Düzgün ve yeterli sağlanan bilgiler teslimatınızın hızını artıracaktır. Bilgilerinizi doğru ve geçerli olduğunu kontrol ediniz. Yanlış, eksik yazılmış fatura adresleri daha sonradan değiştirilmez. Lütfen kontrol ettikten sonra gönderiniz.
Ürün teslim adresi ve kişisi
Satın aldığınız ürünleriniz sadece ödeme sırasında verilen adrese teslim edilir. Ürünler sadece işlem sırasında belirtilen şahıslara yapılır. Ürünü satın alan müşterimiz adresinde bulunmaması halinde teslimat birinci dereceden yakınına yapılır.

Hangi şekillerde ödeme kabul ediyorsunuz?

Sesekipmani.com online satış sisteminde, kredi kartı (Visa, MasterCard) ya da banka havalesi & EFT ile alışveriş yapılabilir. 3 iş günü içerisinde ödemesi yapılmayan siparişler iptal edilir. Siparişlerin işleme konulma aşaması, siparişin verildiği an değil, ödemenin yapıldığı an olarak belirlenir. Herhangi bir açıklama yapılmadığı sürece, başka bir ödeme seçeneği kabul edilmez.

Ürünümle birlikte fatura alabilecek miyim?

Evet, Sesekipmani.com tüm siparişlerinizi, yasaların öngördüğü şekilde, irsaliyeli fatura ile teslim edecektir.

Ödemeleri TL mi yoksa döviz olarak mı yapacağım?

Ürünlerimizin hepsi ithal olduğu için, Sesekipmani.com genel fiyat politikasını döviz bazında ayarlamıştır. Satın alma işleminde son aşamaya geldiğinizde, tutar kredi kartınızdan TL olarak çekilecektir. Havale ve EFT için, ürünün fiyat açıklamasındaki Türk Lirası değerini baz alarak ödeme yapmalısınız. Dolar olarak belirlenen ürünün fiyatı, her gün girilen kur değeriyle otomatik olarak Türk Lirasına çevrilmektedir.

Firmanızdan hangi kredi kartları ile nasıl taksitli alışveriş yapabilirim?

Tüm bankaların kredi kartlarına tek çekim ayrıca AKBANK, İŞBANK, FİNANSBANK ve GARANTİ kredi kartlarına da uygun vade oranları ile 9 aya kadar taksitlendirme ile alışveriş yapma imkanına sahipsiniz.

Satın alırken hangi kurlar geçerli?

Sitemizde serbest piyasa döviz kurları geçerlidir.

Aldığım ürün fiyatına KDV dahil mi?

Tüm ürünlerimize KDV eklenmiştir.

Hangi kargo şirketleri ile çalışıyorsunuz?

Satın alınan ürünlerin teslimatı özel anlaşmalı olduğumuz MNG Kargo tarafından 200 TL ve üzeri alışverişlerde ödemesi  şirketimize ait olacak şekilde gönderilir.

Satın aldığım ürünü nasıl teslim alacağım?

Akşam saat beşten sonra verilen siparişler takip eden iş günü içerisinde, cumartesi ve pazar günleri verilen siparişler pazartesi günü kargoya verilmektedir. Sipariş ettiğiniz ürünler, belirtilen süreler içinde teslim edilmemesi durumunda, bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kargo şirketi, tarafımızca ya da sizin tarafınınızdan aranarak paket takibi yapılabilir.

Hasarlı ürün nasıl tespit edilir?

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini layıkıyla yaptığı kabul edilmiş sayılır. Bu yüzden: Teslimat sırasında hasarlı olduğu tespit edilen ürünler için tutanak tutturulmalıdır. Daha sonra, tutanağı bizimle paylaşmalısınız.

Ürünlerin garantisi var mı varsa ne kadar?

Sesekıpmani.com firmasının distribütörlüğünü yaptığı ve sattığı tüm ürünler orjinal ve aksi belirtilmedikçe en az 2 yıl garantilidir. Ürünün garanti kapsamındayken kullanım hatalarına bağlı olmayan arızaları için veya ürünün fabrikadan hatalı üretildiğini düşünüyorsanız, arıza bildiriminde bulunabilirsiniz.

Satın aldığım ürünü iade edebilir miyim?

Satın almış olduğunuz bir ürünü 5(beş) iş günü içinde iade edebilirsiniz. İade edilecek ürünün ticari vasıflarını yitirmemiş olması, ambalaj ve içeriklerinin tam olması gerekmektedir.  Müşteri, ürünü teslim aldığı gibi iade etmekle yükümlüdür. Böyle bir durumda, iade isteğinizi belirten bir dilekçe, ürün ve faturanızı firmamıza kargo ile gönderebilirsiniz. Gerekli incelemeler yapılıp iadesinde kusur olmadığı birimlerimizce onaylandıktan sonra, 1 hafta içinde ürün fiyatı hesabınıza veya kredi kartınıza geri yatırılacaktır. Bu işlemler sırasında oluşacak kargo ücretlerini siz müşterilerimiz karşılamaktadır.

Diğer Koşullar

– Sesekipmani.com Elektronik üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma gibi durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.
– Sitemizdeki kayıtlı üyelik bilgileri ve istenen tüm güvenlik bilgileri, alışveriş esnasında güvenliğin sağlanması için istenir ve bu bilgileri şirketimiz 3. şahıslarla paylaşmamayı taahhüt eder.
– Dizgi ve sistem hatalarından meydana gelen fiyat yanlışlıklarından şirketimiz sorumlu tutulamaz.